26.03.2020 3D tiskárna DDM Magnet pomáhá lékařům

DDM Magnet přispěl zapůjčením 3D tiskárny k výrobě ochranných štítů pro lékaře. Tiskárna byla zapůjčena ZŠ Mlýnská v Mohelnici, která je zapojená do celorepublikového projektu jejich výroby.

25.03.2020 Letní tábory 2020

Pracovníci DDM Magnet Mohelnice nezahálí a intenzivně pracují na přípravách letních táborů. S realizací všech letních táborů zatím počítáme v plném rozsahu. Není však jasné, kdy budou současná vládní a hygienická opatření zmírněna nebo ukončena. Čekáme na další vyjádření vlády, MŠMT a dalších orgánů, která budou závislá na vývoji koronavirové epidemie. Hned, jak bude rozhodnuto o letních akcích, zveřejníme informace na webu a facebooku DDM Magnet.

10.03.2020 Uzavření DDM Magnet Mohelnice

Upozornění pro rodiče! S odvoláním na závěry Bezpečnostní rady ČR dochází v Olomouckém kraji s platností od 11. 3. 2020 k uzavření všech základních (včetně ZUŠ), středních a vyšších odborných škol a středisek volného času. Z výše uvedených důvodů budou veškeré zájmové kroužky při DDM Magnet Mohelnice od 11.3.2020 až do odvolání opatření zrušeny.

27.02.2020 Informace občanům k tématu Koronavirus COVID-19

Zveřejněny informace Bezpečnostní rady Olomouckého kraje ze dne 26. 2. 2020 k tématu Koronavirus COVID-19 (viz "Hlavní menu" nebo "Dokumenty").

Strašidelná stezka

22.10.2019
Již tradiční „Strašidelnou stezku“ připravil  pro děti  Dům dětí a mládeže Magnet Mohelnice.
Počasí akci přálo, a tak se v areálu městského lesoparku v sobotu 19. října  v podvečerních hodinách sešlo téměř 250 dětí, kteří společně s rodiči měli možnost projít stezku plnou strašidel a úkolů.
Během stezky se  děti postupně setkaly se světlonošem, kostlivcem, drakem, strašidlem, hejkalkami, mozkomorem, loupeživým rytířem, bílou paní a plačícím démonem. Kdo nepadl do spárů loupežníků, dostal se až k ptákovi ohnivci. Poté již na každého odvážlivce čekala v cíli na dětském dopravním hřišti odměna.
Na akci se finančně a materiálně podíleli Dům dětí a mládeže Magnet Mohelnice, MAS Mohelnicko, Městské kulturní a sportovní centrum Mohelnice, Město Mohelnice, Golf Club Restaurant Mohelnice a Morava Camp. Velké poděkování za pomoc při organizaci akce si taktéž zaslouží T-Club při DDM Magnet, Mohelnická Sebranka, Volejbal Sokol Mohelnice, Hasiči obce Lukavice, Restaurace Sport Mohelnice a dobrovolníci z řad rodičů.

Foto zde.