03.09.2020 Informace o zájmových kroužcích

V pondělí 7. 9. 2020 od 15,00 do 17,00 hodin v budově Domu dětí a mládeže Magnet Mohelnice, Spartakiádní 8 budou podávány bližší informace k zájmovým kroužkům, registraci, přihlášení a možných slevách. Na veškeré otázky Vám odpoví vedoucí zájmových kroužků nebo případně jejich zástupci. Upozorňujeme, že do zájmových kroužků se lze přihlásit, pro uplatnění slevy, v průběhu měsíce září a října do naplnění kapacity kroužku. V případě potřeby můžete bližší informace získat na tel. číslech: 583 431 813, 731 270 030 nebo emailové adrese: ddm.mohelnice@rps.cz.

24.08.2020 Příměstské tábory

Dnes byl úspěšně a v plném počtu zahájen čtvrtý turnus příměstského tábora.

24.08.2020 Nabídka zájmových kroužků 2020/2021

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2020/2021 s možností elektronického přihlášení je veřejnosti plně k dispozici. Počet míst v kroužcích je omezen, proto s přihlášením své ratolesti neváhejte. Termíny schůzek jsou pouze orientační, konečná podoba bude záviset na časových možnostech zájemců o vybraný zájmový kroužek.

17.08.2020 Příměstské tábory

Dnes byl úspěšně a v plném počtu zahájen třetí turnus příměstského tábora.

Strašidelná stezka

22.10.2019
Již tradiční „Strašidelnou stezku“ připravil  pro děti  Dům dětí a mládeže Magnet Mohelnice.
Počasí akci přálo, a tak se v areálu městského lesoparku v sobotu 19. října  v podvečerních hodinách sešlo téměř 250 dětí, kteří společně s rodiči měli možnost projít stezku plnou strašidel a úkolů.
Během stezky se  děti postupně setkaly se světlonošem, kostlivcem, drakem, strašidlem, hejkalkami, mozkomorem, loupeživým rytířem, bílou paní a plačícím démonem. Kdo nepadl do spárů loupežníků, dostal se až k ptákovi ohnivci. Poté již na každého odvážlivce čekala v cíli na dětském dopravním hřišti odměna.
Na akci se finančně a materiálně podíleli Dům dětí a mládeže Magnet Mohelnice, MAS Mohelnicko, Městské kulturní a sportovní centrum Mohelnice, Město Mohelnice, Golf Club Restaurant Mohelnice a Morava Camp. Velké poděkování za pomoc při organizaci akce si taktéž zaslouží T-Club při DDM Magnet, Mohelnická Sebranka, Volejbal Sokol Mohelnice, Hasiči obce Lukavice, Restaurace Sport Mohelnice a dobrovolníci z řad rodičů.

Foto zde.