Novinky

03.09.2020 Informace o zájmových kroužcích

V pondělí 7. 9. 2020 od 15,00 do 17,00 hodin v budově Domu dětí a mládeže Magnet Mohelnice, Spartakiádní 8 budou podávány bližší informace k zájmovým kroužkům, registraci, přihlášení a možných slevách. Na veškeré otázky Vám odpoví vedoucí zájmových kroužků nebo případně jejich zástupci. Upozorňujeme, že do zájmových kroužků se lze přihlásit, pro uplatnění slevy, v průběhu měsíce září a října do naplnění kapacity kroužku. V případě potřeby můžete bližší informace získat na tel. číslech: 583 431 813, 731 270 030 nebo emailové adrese: ddm.mohelnice@rps.cz.

24.08.2020 Příměstské tábory

Dnes byl úspěšně a v plném počtu zahájen čtvrtý turnus příměstského tábora.

24.08.2020 Nabídka zájmových kroužků 2020/2021

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2020/2021 s možností elektronického přihlášení je veřejnosti plně k dispozici. Počet míst v kroužcích je omezen, proto s přihlášením své ratolesti neváhejte. Termíny schůzek jsou pouze orientační, konečná podoba bude záviset na časových možnostech zájemců o vybraný zájmový kroužek.

17.08.2020 Příměstské tábory

Dnes byl úspěšně a v plném počtu zahájen třetí turnus příměstského tábora.

Zábavné odpoledne s DDM Magnet

04.09.2020
Tak se nám to přece povedlo. Přes všechny „covidové“ otazníky a s napětím očekávánými možnými změnami pro pořádání akcí, se první setkání DDM Magnet s veřejností v novém školním roce vydařilo na jedničku. Již tradiční „Zábavné odpoledne s Magnetem“ přineslo tentokrát několik novinek. Vzhledem k tomu, že akce byla určená především pro rodiny s dětmi předškolního a školního věku, byly v tomto duchu přizpůsobeny úkoly na jednotlivých stanovištích. Tato stanoviště byla umístěna do pěkného prostředí „magnetické zahrady“. Při plnění úkolů se bavili nejen ti nejmenší, ale i dospěláci. Pokud návštěvníci netrávili čas přímo na stanovištích, mohli nahlédnout do tajů královské hry v šachu, juknout na trénink skupiny historického šermu, fandit robotickému vozítku při překonávání terénních překážek či využít možnosti „povyskočení“ na trampolíně. Vítanou atrakcí byl dětský kolotoč a možnost osvěžení v podobě ledové tříště, zmrzliny a dalšího občerstvení pro mlsné jazýčky.
Jsme moc rádi, že se zábavné odpoledne líbilo a těšíme se na setkání při dalších akcích.

Foto z akce zde: 
https://www.ddm-mohelnice.cz/fotogalerie/69-zabavne-odpoledne-s-ddm-magnet