Novinky

13.07.2021 Ochranné opatření Ministerstva zdravotnictví

V sekci "Dokumenty" byly zveřejněny informace pro školy a školská zařízení týkající se režimu návratu ze zahraničí s účinností od 9.7.2021.

12.07.2021 Příměstské tábory

Od 12. 7. 2021 budou pravidelně zveřejňovány na webu a FB DDM Magnet informace a fotografie z průběhu příměstských táborů.

01.07.2021 Letní tábor v Janoušově 2021

Od 1. 7. 2021 budou pravidelně zveřejňovány na webu a FB DDM Magnet informace a fotografie z průběhu letního tábora v Janoušově.

01.07.2021 Cyklotrasa Křížem krážem Mohelnickem

Zveřejněna mapa a otázky pro šesté kolo KKM, tentokrát určená pro cyklisty nebo zdatnější chodce viz sekce "Dokumenty".

20.06.2021 Zábavné odpoledne s DDM Magnet - Hurá, prázdniny!

Zveřejněny informace o akci (zejména pro děti) ku příležitosti ukončení školního roku viz sekce "Připravujeme".

18.06.2021 Magnetická výzva - letní kolo

Zveřejněny informace o letním kole Magnetické výzvy viz sekce "Připravujeme".

Slet čarodějnic a Letem čarodějnickým světem

31.05.2021  
Morena, Ochechule bradavičnatá, Eulálie, Friga, Čáryzubka. To jsou jména jen některých z 36 čarodějnic, které si daly dostaveníčko před vchodem DDM Magnet.
Čarodějnice vytvořené dětmi ve výtvarné soutěži s názvem „Slet čarodějnic“ se poté na svých košťatech rozlétly po Mohelnici, aby vytvořily filipojakubskou atmosféru na kouzelné májové stezce „Letem čarodějnickým světem“.
Podle pokynů čarodějnice Moreny na webových stránkách šly děti po stopách zatoulaných strašidelných bytostí a do čarodějnického listu vyplňovaly odpovědi na otázky zábavné i poučné. Morena také dohlížela na vložení vyplněného čarodějnického listu do schránky umístěné u DDM Magnet a připravila pro všechny dětské účastníky zaslouženou drobnou odměnu.
Poděkování posíláme všem organizacím a občanům, kteří poskytli svá okna či zádveří pro jednotlivá čarodějnická zastavení - Mohelnické kulturní a sportovní centrum, s.r.o., Tadeáš Bača, Skyvovi, Spolek ručních řemesel Mohelnice, Café & Bar Pod Hadem Mohelnice, ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1 a Petr Kvapil - KVAPET.