Novinky

03.09.2021 Zábavné odpoledne s DDM Magnet

V pátek 3. 9. od 15 do 18 hodin se na vás těšíme se zábavným programem, ve kterém si mimo ukázek našich zájmových kroužků můžete zasoutěžit, zahrát napínavé hry nebo užít malování na obličej a další radovánky. Nemalým zpestřením bude také velký skákací hrad na zahradě DDM a Bumper balls. Těšíme se na vás!

13.07.2021 Ochranné opatření Ministerstva zdravotnictví

V sekci "Dokumenty" byly zveřejněny informace pro školy a školská zařízení týkající se režimu návratu ze zahraničí s účinností od 9.7.2021.

12.07.2021 Příměstské tábory

Od 12. 7. 2021 budou pravidelně zveřejňovány na webu a FB DDM Magnet informace a fotografie z průběhu příměstských táborů.

01.07.2021 Letní tábor v Janoušově 2021

Od 1. 7. 2021 budou pravidelně zveřejňovány na webu a FB DDM Magnet informace a fotografie z průběhu letního tábora v Janoušově.

01.07.2021 Cyklotrasa Křížem krážem Mohelnickem

Zveřejněna mapa a otázky pro šesté kolo KKM, tentokrát určená pro cyklisty nebo zdatnější chodce viz sekce "Dokumenty".

20.06.2021 Zábavné odpoledne s DDM Magnet - Hurá, prázdniny!

Zveřejněny informace o akci (zejména pro děti) ku příležitosti ukončení školního roku viz sekce "Připravujeme".

Zábavné odpoledne s DDM

03.09.2021

Krásné letní počasí přilákalo do prostor DDM Magnet Mohelnice téměř 300 návštěvníků, z toho 148 dětí. Páteční odpoledne mohli všichni strávit prohlídkou prostor DDM Magnet, ukázkou zájmové činnosti, výběrem vhodné zájmové aktivity pro všechny věkové kategorie, ale především také plněním her a soutěží.

Pro děti bylo připraveno celkem 8 stanovišť. Svou zdatnost mohly děti vyzkoušet na překážkové dráze zakončené skokem v pytli, záchranou pohádkových bytostí před zlou čarodějnicí, jízdou na skateboardu s gumovým zvonem zakončenou střelbou z nerf pistole nebo prohazováním míčků obručí. Zručnost děti potrénovaly výrobou badmintonových pálek a tvořením náramků z korálků podle vlastní fantazie. Ani postřeh nepřišel nazmar – malí i velcí přiřazovali na kartičkách správný domeček jednotlivým zvířátkům.

Za splnění úkolů dostaly děti nejen sladkou odměnu, ale i možnost zdarma využít malování na obličej, procvičit tělo na skákacím hradu Hopštejn nebo vyzkoušet originální a akční bumper balls.

Děkujeme všem za účast, doufáme, že se Vám akce líbila a budeme se na všechny těšit v našich zájmových aktivitách. Podívejte se na FOTKY z povedené akce.