Novinky

03.09.2021 Zábavné odpoledne s DDM Magnet

V pátek 3. 9. od 15 do 18 hodin se na vás těšíme se zábavným programem, ve kterém si mimo ukázek našich zájmových kroužků můžete zasoutěžit, zahrát napínavé hry nebo užít malování na obličej a další radovánky. Nemalým zpestřením bude také velký skákací hrad na zahradě DDM a Bumper balls. Těšíme se na vás!

13.07.2021 Ochranné opatření Ministerstva zdravotnictví

V sekci "Dokumenty" byly zveřejněny informace pro školy a školská zařízení týkající se režimu návratu ze zahraničí s účinností od 9.7.2021.

12.07.2021 Příměstské tábory

Od 12. 7. 2021 budou pravidelně zveřejňovány na webu a FB DDM Magnet informace a fotografie z průběhu příměstských táborů.

01.07.2021 Letní tábor v Janoušově 2021

Od 1. 7. 2021 budou pravidelně zveřejňovány na webu a FB DDM Magnet informace a fotografie z průběhu letního tábora v Janoušově.

01.07.2021 Cyklotrasa Křížem krážem Mohelnickem

Zveřejněna mapa a otázky pro šesté kolo KKM, tentokrát určená pro cyklisty nebo zdatnější chodce viz sekce "Dokumenty".

20.06.2021 Zábavné odpoledne s DDM Magnet - Hurá, prázdniny!

Zveřejněny informace o akci (zejména pro děti) ku příležitosti ukončení školního roku viz sekce "Připravujeme".

Zakončení prázdnin s DDM Magnet

10.09.2021

Prvního dne nazvaného Hejbni kostrou se zúčastnilo 8 chlapců a 3 dívky. Po nezbytném ranním testování, poučení o bezpečnosti a svačině jsme se přesunuli do tělocvičny SŠTZ. Tady jsme si řádně protáhli těla štafetovými závody, rozcvičkou s míči, vybíjenou, fotbalem. Po vydatném obědě v Restauraci Sport jsme zamířili na plavecký bazén.
Děti se celý den snažily být těmi nejlepšími sportovci a proto jsem jim s radostí na konci dne mohla udělit ZLATOU MEDAILI :-) Z prvního dne máme jen jednu fotku tady.

V úterý jsme se stali na pár hodin umělci. vytvořili jsme krásné obrázky sov a zkusili techniku tekutého akrylu. Fotky z úterka naleznete ZDE.

Ve středu si děti připravily veselou svačinku podle své chuti a fantazie. K obědu si společně uvařily krémovou polévku z červené čočky a jako hlavní chod kuřecí copánky se šťouchanou zapečenou bramborou. Jako dezert k pohádce se podával meloun á la pizza s jahodami, banánem, nektarinkami, borůvkami, ostružinami a kiwi. A ještě lehká odpolední svačinka do zapékací misky – ovocné crumble z jablíček, hrušek, švestek a meruněk. Den malým kuchtíkům zpestřila napínavá hra „souboj barevných kuchařů“ a sportování na zahradě DDM.
Středeční fotky jsou TADY.

Čtvrtek byl plný pohádek. Začali jsme odhalováním zákulisí příběhu o červené karkulce, následně jsme si zahráli hru s přiřazováním slavných dvojic hrdinů kreslených pohádek. Užili jsme si záludný pohádkový kvíz s Bobem a Bobkem. Po obědě jsme měli naplánovánu hru v parku, ale silný déšť nás zahnal opět pod střechu a hráli jsme si na spisovatele popletené pohádky. Pár fotek ze čtvrtka je ZDE.

V pátek jsme se vydali do přírody poznávat okolní faunu a floru. K obědu jsme si na ohni opekli špekáčky a celý den se vydařil. Na fotky z pátku se podívejte SEM.