Novinky

26.03.2020 3D tiskárna DDM Magnet pomáhá lékařům

DDM Magnet přispěl zapůjčením 3D tiskárny k výrobě ochranných štítů pro lékaře. Tiskárna byla zapůjčena ZŠ Mlýnská v Mohelnici, která je zapojená do celorepublikového projektu jejich výroby.

25.03.2020 Letní tábory 2020

Pracovníci DDM Magnet Mohelnice nezahálí a intenzivně pracují na přípravách letních táborů. S realizací všech letních táborů zatím počítáme v plném rozsahu. Není však jasné, kdy budou současná vládní a hygienická opatření zmírněna nebo ukončena. Čekáme na další vyjádření vlády, MŠMT a dalších orgánů, která budou závislá na vývoji koronavirové epidemie. Hned, jak bude rozhodnuto o letních akcích, zveřejníme informace na webu a facebooku DDM Magnet.

10.03.2020 Uzavření DDM Magnet Mohelnice

Upozornění pro rodiče! S odvoláním na závěry Bezpečnostní rady ČR dochází v Olomouckém kraji s platností od 11. 3. 2020 k uzavření všech základních (včetně ZUŠ), středních a vyšších odborných škol a středisek volného času. Z výše uvedených důvodů budou veškeré zájmové kroužky při DDM Magnet Mohelnice od 11.3.2020 až do odvolání opatření zrušeny.

27.02.2020 Informace občanům k tématu Koronavirus COVID-19

Zveřejněny informace Bezpečnostní rady Olomouckého kraje ze dne 26. 2. 2020 k tématu Koronavirus COVID-19 (viz "Hlavní menu" nebo "Dokumenty").

Cyklista roku 2019

09.06.2019 Nabitou soutěžní sezónu na Dětském dopravním hřišti v Mohelnici již tradičně uzavírá červnová dopravní soutěž s názvem Cyklista roku. Měření sil v cyklistických dovednostech je určené žákům čtvrtých tříd základních škol. To letošní se konalo ve čtvrtek 6. června 2019 pod patronací Domu dětí a mládeže Magnet Mohelnice ve spolupráci s komisí BESIP a Policií České republiky. Pod pečlivým dohledem hodnotící komise zde soutěžící prokazovali znalosti v testech z pravidel silničního provozu, v ovládání jízdního kola při jízdě zručnosti, v poskytování první pomoci a zejména v praktické jízdě po dopravním hřišti simulující jízdu městem. Bitvu o titul Cyklista roku 2019 svedlo celkem 53 chlapců a dívek ze šesti základních škol z Mohelnicka, Zábřežska a Šumperska.
V kategorii dívek si první místo vybojovala Michaela Jedelská ze ZŠ Mlýnská 1, Mohelnice, druhé místo Klára Nikolovová ze ZŠ a MŠ Hanušovice a třetí místo Gürbüz Havva Helena ze ZŠ Mlýnská 1, Mohelnice. V kategorii chlapců obsadil první místo Cerula Jáchym ze ZŠ Mlýnská 1, Mohelnice, druhé místo Michal Král ze ZŠ Vodní 27, Mohelnice a třetí místo vybojoval Jakub Polák ze ZŠ a MŠ Hanušovice.
První tři nejlepší soutěžící v každé kategorii obdrželi diplom, účastnický list a věcné ceny, ostatní soutěžící účastnický list a drobnou cenu útěchy.

Výsledková listina zde.

Foto zde.