Novinky

03.09.2021 Zábavné odpoledne s DDM Magnet

V pátek 3. 9. od 15 do 18 hodin se na vás těšíme se zábavným programem, ve kterém si mimo ukázek našich zájmových kroužků můžete zasoutěžit, zahrát napínavé hry nebo užít malování na obličej a další radovánky. Nemalým zpestřením bude také velký skákací hrad na zahradě DDM a Bumper balls. Těšíme se na vás!

13.07.2021 Ochranné opatření Ministerstva zdravotnictví

V sekci "Dokumenty" byly zveřejněny informace pro školy a školská zařízení týkající se režimu návratu ze zahraničí s účinností od 9.7.2021.

12.07.2021 Příměstské tábory

Od 12. 7. 2021 budou pravidelně zveřejňovány na webu a FB DDM Magnet informace a fotografie z průběhu příměstských táborů.

01.07.2021 Letní tábor v Janoušově 2021

Od 1. 7. 2021 budou pravidelně zveřejňovány na webu a FB DDM Magnet informace a fotografie z průběhu letního tábora v Janoušově.

01.07.2021 Cyklotrasa Křížem krážem Mohelnickem

Zveřejněna mapa a otázky pro šesté kolo KKM, tentokrát určená pro cyklisty nebo zdatnější chodce viz sekce "Dokumenty".

20.06.2021 Zábavné odpoledne s DDM Magnet - Hurá, prázdniny!

Zveřejněny informace o akci (zejména pro děti) ku příležitosti ukončení školního roku viz sekce "Připravujeme".

Klub aktivních seniorů Mohelnice

Pozvánka na oslavu Mezinárodního dne seniorů

Přijďte s námi oslavit 2. ročník Mezinárodního dne seniorů! Klub aktivních seniorů Mohelnice ve spolupráci s Městským úřadem Mohelnice zve všechny seniory v neděli 10. října od 15 hodin na oslavu Mezinárodního dne seniorů. V areálu minigolfu v městských sadech k poslechu a k tanci zahraje skupina Mefisto. Můžete si vyzkoušet minigolf, je připraveno malé občerstvení i překvapení. Vstupné je zdarma.

Pozvánka na Zdravotní přednášku o bylinkách a syndromu únavy po Covid19

Klub aktivních seniorů Mohelnice vás zve na přednášku, která se uskuteční ve středu 6. října 2021 v 10 hodin v prostorách DDM Magnet Mohelnice, Spartakiádní 8, Mohelnice. Přednáší lázeňský lektor a bylinář Karel Štenbaur spolupracovník farmacie BIOMEDICA PRAHA. Přednáška je pod záštitou ministerstva zdravotnictví a je zdarma. S sebou si vezměte psací potřeby a papír na případné poznámky. Těšíme se na vaši návštěvu!

Pozvánka na 1. lekci cvičení: Cvičení pro seniory

Klub aktivních seniorů Mohelnice vás zve na první ukázkovou hodinu Cvičení pro všechny seniory, která se bude konat ve středu 6. října 2021 v 9 hodin v prostorách DDM Magnet Mohelnice, Spartakiádní 8, Mohelnice. Čekají nás lehké prvky jógy, jednoduchá balanční cvičení a cvičení s míči. Přijďte si protáhnout svá ztuhlá těla! Vstupné je 30 Kč